Майже біблійна історія про Мойсея, Палаючий Кущ, норовливих євреїв і підступних єгиптян: вистава у Дніпрі

  • Категорія:
  • Куди піти дніпро
  • Новини
  • Мітки:
  • Афиша Днепра
  • Театр Днепр

«СНЕ» – майже біблійна історія про Мойсея, Палаючий Кущ, норовливих євреїв і підступних єгиптян. Вперше у версії “ТЕАТРУ ДГУ” відбудеться показ вистави, передає “Афіша Дніпра”. Показ вистави відбудеться 26 травня о 17:00 у Дніпровській філармонії.

“СНЕ” – це давньоєврейська назва чагарнику, що росте в пустелі, який і вважається тим самим Палаючим Кущем, з якого Господь звернувся до Мойсея із закликами вивести свій народ з єгипетського рабства.Події відбуваються у стародавньому Египті десь в 1400 -х роках до нашої ери.

Автору п’єси Григорію Гельферу біблійна історія про Мойсея і Палаючий Кущ здалася дуже важливою і співзвучною сьогоднішньому дню. Втілювати цю історію на сцені взявся чудовий режисер Володимир Петренко.

…Не одне сторіччя жив єврейський народ в рабстві єгипетському. І багато хто вважав, що вони вже майже один народ. Навіть мови дуже схожі. Але зʼявився перед пастухом Мойсеєм у пустелі Палаючий Кущ. І звернувся з того Куща до Мойсея Господь і наказав виводити свій народ з рабства…

….Майже три з половиною тисячоліття тому євреї почали свій Вихід…

Їм теж було дуже важко…

У них вийшло!

Автор – Григорій Гельфер

Режисер-постановник – Володимир Петренко

Художник – Марія Пашкурова-Петренко

Актори: Юрій Богуславський, Ілона Соляник-Голубенко, Олександр Сергєєв, Геннадій Колесник, Андрій Євсеєєнко, Олександр Голубенко, Вадим Сильничий, Сергій Кучеренко, Олексій Шейко, а також Поліна Петренко та Семен Гефтер

Композитор – Нікіта Рубан

Аранжування – Вадим Сильничий

Музичне оформлення – Тетяна Турік

Звук, світло – Дмитро Карпенко

Адміністративна група: Валерія Мороз, Анастасія Почуєва, Наталія Терещенко, Вадим Почуєв

Тривалість – приблизно 1год.40хв.(без антракту)

👇Придбати квитки можна за посиланням. https://dnipro.karabas.com/ua/sne-2

Слідкуйте за подіями в наших групах