«Музичні дарунки Короля Органа»: чим здивує на Новий рік органний зал

  • Категорія:
  • Куди піти дніпро
  • Новини

23, 24, 30 грудня і 6 та 7 січня о 12.00 у Дніпропетровському Будинку органної та камерної музики можна буде подивитись концерти-вистави для дітей і дорослих. 

Участь у цих цікавих заходах братимуть  діти та колективи, які є лауреатами міжнародних та всеукраїнських конкурсів. Також на сцену органного залу вийдуть  відомі музиканти Дніпра.

  • В цей непростий для всіх нас час Будинок органної та камерної музики не може залишити без свята наших діточок,  – зазначає директор Будинку органної та камерної музики Антон Чернета. – Ми зробили концерти-вистави для дітей та дорослих «Музичні дарунки Короля Органа».  Таким чином ми  підтримуємо дітей, які зростають в умовах повномасштабного вторгнення,  та здійснюємо їхню мрію – вийти на сцену. Маленькі артисти своїм прикладом надихатимуть не тільки дорослих, а й однолітків.

У новорічних концертах-виставах  задіяні Олена Гамова, Ксенія Бєлікова, Євгеній Кулак, Наталія Штернер, Сергій Меледін. Режисер – заслужений працівник культури Фаіна Пінсон. Що стосується дитячої складової, це буде ансамбль скрипалів “Скрипалики”,  дитячий ансамбль “Скерцино.    Марія Штирбу, яка виконуватиме соло на фортепіано. А ще виступить Віктор Сапай, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів.   дитячий ансамбль “Скерцино” – лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів.  

Юліанна Кокошко

Слідкуйте за подіями в наших групах