На прем’єру потрапити неможливо: чому квитки на виставу дніпровського театру «Віримо!» розлетілись за три години

  • Категорія:
  • Куди піти дніпро
  • Новини

27 та 28-го січня на великій сцені дніпровського театру «Віримо!» відбудуться премʼєрні покази вистави «Біла пошесть» за пʼєсою Карела Чапека. Про це 9 січня з’явилась інформація  у соцмережах.

Квитки з’явились у продажу наступного дня, 10 січня. Але пʼятьсот квитків були продані за три години – про це повідомив директор-художній керівник театру Володимир Петренко.  Звісно, дніпряни дуже люблять вистави театру «Віримо!». До того ж цей колектив шість років не робив прем’єр на великій сцені. Але ті, кому не дісталися квитки, зараз роблять припущення стосовно того, чому вони розлетілись так швидко і чи не задіяні у цій схемі спекулянти. Які потім перепродадуть їх дорожче.

  • Ми схильні вважати, що так ніхто не робить, – зазначають представники адмінстрації театру. – Зрештою, наша аудиторія загалом нараховує кілька тисяч людей. Багато з них чекали на премʼєру вже дуже давно, тим більше у великій залі. Тобто розлетітися  місцям не так складно, якщо кожен купить по 2-3 квитка. А хтось ходить компанією по 6-7 людей. Тобто чисто математично, якщо 50-70 людей зроблять покупку квитків, то ось всі місця і закінчилися.

Юліанна Кокошко

Слідкуйте за подіями в наших групах