«Пригоди Дракоши» у Дніпрі: вражаючі спецефекти у льодовому царстві

  • Категорія:
  • Куди піти дніпро
  • Новини

 У КДЦ «На Єрмолової» («Дніпропрес», вул. Василя Сліпака, 35) можна побачити  яскраве  новорічне лазерне шоу. Це вистава “Пригоди Дракоши”, яка буде цікава як дітям, так і дорослим .

 На глядачів чекають неймовірні циркові номери у поєднанні з хореографічними постановами, а також джазовий вокал Марії Герц.

  • Це моя перша режисерська робота такого формата, –  розповіла журналісту Афіші Дніпра Олена Майчук. – Дуже рада, що відгуки схвальні, людям подобається.  У виставі є  вражаючі  ефекти анімаційних та об’ємних лазерів , світові ефекти. Участь беруть діти на рівні з професіональними артистами.  

  Головний герой вирушає у цікаву подорож , щоб зібрати  чотири стихії.  Йому треба у льодовому царстві визволити зеленого Дракона , щоб настав Новий Рік.  Сонячна Арфа допомагає дракончику вийти на правильний шлях. Дракоша стикається з перешкодами. Він попадає в царство павуків, де бореться зі своїм страхом , проходить крізь джунглі та пливе через океан.

Подаруйте собі та дітям свято  –   90 хвилин незабутніх вражень!  Діти до 3-х років можуть дивитись виставу безкоштовно в супроводі дорослих.

Ось розклад вистав «Пригоди Дракоши»:  24.12-15.00, 27.12- 15.00, 28.12-13.00, 3-6.01-13.00.

Юліанна Кокошко

Слідкуйте за подіями в наших групах