ТОП-5 найкрасивіших актрис у Дніпрі

  • Категорія:
  • Куди піти дніпро
  • Новини

Їх вродою насолоджуються не тільки кохані чоловіки, а й тисячі глядачів. У Дніпрі чимало красивих актрис, які грають у театрах та знімаються в фільмах вітчизняного виробництва. Керуючись смаками їхніх прихильників, редакція “Афіши Дніпра” створила рейтинг найчарівніших дніпровських актрис. Роздивляйтесь та обов’язково насолоджуйтесь не тільки вродою цих красунь, а й їхнім талантом. Бо в кожній з них є не тільки врода, а й безмежна глибина.

Марія Пашкурова-Петренко

Вона є не тільки чудовою актрисою, а й головним художником театру «Віримо!». Марія Пашкурова-Петренко задіяна у таких виставах як «Ворон», «Однокласники», «Метод Гренхольма», «Оргія». Для того, щоб оцінити, наскільки талановитим сценографом вона є, достатньо побувати на нещодавній прем’єрі «Біла пошесть». До того ж, Марія Пашкурова-Петренко є досить успішною кіноактрисою. Її можна побачити у таких фільмах як «Зречення», «Доброволець», «Опер за викликом».

Наталя Коваленко

У Дніпровському обласному українському молодіжному театрі їй часто дістаються ролі спокусниць. Але насправді вона давно заміжня, має двох чудових доньок. Актрису Наталю Коваленко можна побачити у таких виставах як «Котик солоденький, або Легкого життя ніхто не обіцяв», «Примадонни», «Люблячі жінки Марселя». Вона там просто чудова.

Яна Корольова

Тривалий час ця красуня прикрашала собою сцену Дніпропетровського українського музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка. Але деякий час тому звільнилась звідти, тому зараз Яну Корольову можна побачити хіба що на екрані. Наприклад, в історичній драмі «Щедрик» вона зіграла одну з головних героїнь  – Софію Іванюк. І вразила глядачів не тільки акторською грою, а й  професійним співом.

Анжеліка Ніколаєва

Свого часу вона увійшла у топ-10 кращих учасників п’ятого сезону проєкту «Танцюють всі». Українському глядачу ця вродлива дівчина стала відомою після зйомок в романтичній комедії «Секс і нічого особистого», де Анжеліка Ніколаєва зіграла одну з головних ролей, а її партнером був Сергій Притула. І все ж таки після такого успіху вона не переїхала до столиці, а залишилась у Дніпрі з чоловіком та донькою. Зараз Анжеліку можна побачити у виставах «Кассандра», «Лісова пісня», «Барбер-шоу» Дніпровського академічного театру драми та комедії.

Катерина Шмигельська

Справжня красуня Катерина Шмигельська вже багато років працює солісткою у Дніпровському академічному театрі опери та балету. Насолодитись її мистецтвом можна у балетних виставах «Жизель», «Дон Кіхот», «Шопеніана», «Пахіта», «Carmen&Jose». Прихильників просимо не турбувати її: Катерина заміжня, має двох дітей. Але дивитись на неї на сцені, захоплюватись її танцем та дарувати квіти ніхто не забороняє.

Нагадаємо, раніше ми писали про ТОП-5 найкрасивіших акторів з Дніпра.

Слідкуйте за подіями в наших групах