ТОП-5 найкрасивіших акторів Дніпра

  • Категорія:
  • Куди піти дніпро
  • Новини

Дніпряни люблять ходити до театрів. Там вони не тільки отримують задоволення та привід для роздумів від побаченого, але й дуже часто милуються тими, кого бачать на сцені. І милуватися дійсно є ким. У нашому місті є досить багато не тільки талановитих, а й гарних акторів. Редакція сайту «Афіша Дніпра», керуючись власними смаками та відгуками прихильниць, склала рейтинг найкрасивіших акторів нашого міста.

Михайло Мельник

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Без цього актора неможливо уявити театральну Дніпропетровщину. Засновник театру одного актора «Крик», народний артист України, лавреат  Національної премії ім. Т. Шевченка Михайло Мельник завжди був і є одним з найгарніших акторів Дніпра.  Його чоловіча харизма залишається незмінною незважаючи на те, що за декілька місяців Михайло Васильович буде святкувати 67-річчя. Чи то так на нього впливають прихильниці його таланту, чи молода дружина – невідомо.  

 Юрій Захаров

Стати актором Юрію Захарову судилося самою долею. Мати – ніжна та тендітна актриса Тетяна Захарова. Батько Віктор Захаров був дуже харизматичним актором. Зараз Юрій працює у тому самому театрі що й його батьки – у Дніпровському академічному театрі драми та комедії. Його можна побачити у виставах «Барбер-шоу», «Всупереч», «Люче та Фелікс». У останньому зі згаданих він дуже класно грає роль хлопця, в якого таємно закохалась заміжня жінка. Та цей не дивно: як не збожеволіти від такого красеня?

Тарас Шевченко

Актор та режисер театру «Віримо!» Тарас Шевченко  без сумніву є одним з найвродливіших творчих людей Дніпра. У своєму рідному театрі він реалізується по повній програмі. Тут він поставив виставу “HOME, SWEET HOME”, «Том на фермі», “Портрет”.  Але й на сцені його можна побачити дуже часто: у виставах   «ORGIA», «Метод Грьонхольма» та багатьох інших. За тиждень у театрі «Віримо!» відбудеться прем’єра вистави «Біла пошесть», де Тарас Шевченко гратиме головну роль. Але якщо вам цього замало, знайдіть у телеграмі канал під назвою «Бункерне радіо». І слухайте досхочу чарівний голос Тараса.

Василь Петрушко

Йому однаково добре вдаються ролі парубків в українській класиці та у постановках за п’єсами сучасних драматургів. Красень Василь Петрушко  – актор Дніпропетровського українського музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка. Його можна побачити у таких виставах як «Кайдашева сім’я», «Край».  Але особливо Василь вразив жінок у нещодавній прем’єрі  – виставі «Ідеальний чоловік» за п’єсою Оскара Уайльда. У коментаріях у фейсбуці його колега актриса Ірина Медяник написала: «Вауууу! Нема слів, це треба бачити!». Тож не зволікайте: купуйте квитки та насолоджуйтесь справжньою чоловічою красою Василя.

Олександр Галютін

Якщо в вас незабаром день народження, весілля або корпоратив – є можливість замовити цього красеня у якості ведучого. Олександр Галютін однаково добре грає роль тамади, Святого Миколая та героя-коханця. Але якщо хочете спочатку добре роздивитись Олександра на сцені, завітайте до Дніпропетровського українського молодіжного театру. Там він вражає своїм талантом у виставах «Котик солоденький, або Легкого життя ніхто не обіцяв», «Кохання у стилі бароко» та інших.

Слідкуйте за подіями в наших групах