Маша показала, як насолоджується останніми літніми днями.
Донька телеведучої та акторки Олени Кравець – Марія – потішила підписників пікантним контентом.
У своєму Instagram блогерка показала, як минають її останні дні літа. Зокрема, Марія рятується від спеки у басейні. Кравець-молодша опублікувала фото, як плаває у воді. 20-річна дівчина показалася у зеленому купальнику посеред басейну. Марія засвітила струнку та підтягнуту фігуру.
До слова, образ дівчина доповнила намистом з мушель та сонцезахисними окулярами. Волосся Марія розпустила.
![Марія Кравець / © instagram.com/maarriill](https://img.tsn.ua/cached/948/tsn-671b840e81dae5015bc4c6345e63d1d0/thumbs/x/86/89/427b348be3bd63a983c1385e6d738986.jpeg)
Загалом, Кравець показала й інші свої літні пригоди. Маша опублікувала фото, де вона гуляла з подругами на даху однієї з київських багатоповерхівок, смакувала українські страви та каталась на гольф-карі.
![Марія Кравець з подругою / © instagram.com/maarriill](https://img.tsn.ua/cached/947/tsn-671b840e81dae5015bc4c6345e63d1d0/thumbs/x/30/52/d9aadcc5eac2cc408421ecd5745f5230.jpeg)
Тим часом підписники просто засипали дівчину компліментами. Вони зазначили, що вона має гарний вигляд, а її літо минуло з захопливими пригодами.