Дмитро назвав хлопчика Хайп.
Український блогер-мільйонник Дмитро Варварук, який місяць тому вперше став батьком, похрестив свого крихітного сина.
На сторінці в Instagram відомий блогер з Івано-Франківська поділився світлинами з таїнства хрещення. Тоді ж Варварук розсекретив, як вони з дружиною Яною назвали сина. Дмитро гордо заявив, що назвав хлопчика Хайп.
У підтвердження своїх слів Варварук показав свідоцтво про народження малюка, де вказано його повне ім’я – Варварук Хайп Дмитрович.
“Ще на початку ми з Яною домовились, що ім’я обираю я.Хоч вона не погождувалась зі мною, слово було сказано. Ви думали, що я жартую? Можете побачити самі в свідоцтві написано Варварук Хайп Дмитрович, а значить і в паспорті так буде! Хоча називати ми його будемо по-іншому”, – прокоментував вигадливий батько.
Реакція фоловерів блогера не змусила на себе чекати. Люди були відверто приголомшені вчинком Варварука: “Можна було собаку завести, для цього необов’язково було народжувати дитину”, “Це реально п*здець”, “І навіщо таке робити? Про майбутнє дитини не думаєш, лише про своє я!”, “ще б назвав Патрон”.
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/3d7fa08d7e5710fb5977a41eaabaf5e1-576x720.jpeg)
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/3ecbb77ee771d5ffd2f3e1fec193e5b5-2-406x720.jpeg)
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/60d81e88beeb44950137d073170a1861-1-405x720.jpeg)
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/a9e5851f10385c0e33d5af5afc84743c-1-406x720.jpeg)