Алея із гібіскусу та прибирання території: Дніпро продовжують озеленювати та прибирати в рамках загальноміських акцій #ЧистийДніпро та #Дніпро_квітучий

  • Категорія:
  • Новини

Висаджування алеї з деревовидного гібіскусу, 20 кущів та понад 30 квітів, а також велике прибирання території: у КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» ДМР триває велика толока. Долучились як працівники, так і діти з батьками.

«Ми сьогодні прикрашаємо наш заклад, аби він був яскравим та гарним, а саме саджаємо соняшники та чорнобривці. Аби наше місто стало ще красивішим та яскравішим», – зазначив вихованець Матвій Вишняков.

Зі свого боку директорка КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» ДМР Тетяна Пальчун додала: «До нашої толоки долучилось близько 30 людей. Усі вони приєднались до загальноміських акцій #ЧистийДніпро та #Дніпро_квітучий, які ініціював наш міський голова Борис Філатов. Сьогодні ми прибрали кінологічний майданчик, а також всю територію закладу. Окрім висаджування клумб, вирішили створити алею із 10 штук деревовидного гібіскусу. Вона стане прикрасою нашого закладу, якому цього року виповнюється 45 років».

Окрім вихованців і працівників, до загальноміської акції долучився талісман центру – кішка Мурка. «Вона бере участь в усіх наших заходах. Щоденно робить ревізію кабінетів, перевіряє вихованців – чи всі на місцях. Її дуже люблять діти та педагоги. А сьогодні вона перевірила, як ми прибрали та озеленили нашу територію», – зазначила керівниця дитячого танцювального колективу «Платінум» Єлизавета Зенцова.

За метеріалами «Дніпро TV»

Слідкуйте за подіями в наших групах