Артисти та солісти Дніпровського академічного театру опери та балету вирушили у великий гастрольний тур по Великобританії. Про це «Нашому місту» повідомила Майя Лебедєва – завідуюча літературно-драматургічною частиною театру.
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/420198318_850002477137016_5362681760852570691_n-1280x601.jpg)
Гастролі триватимуть до кінця березня. Цього разу британці знову побачать у виконанні дніпрян опери Дж. Пуччіні «Мадам Баттерфляй» та «Кармен». А ось «Аїду» цього разу було вирішено замінити на «Богему». Через те, що у Британії наші артисти гастролюють переважно на невеликих майданчиках, довелось змінювати декорації до цієї вистави.
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/419242511_850003243803606_6114804754490634961_n-1080x720.jpg)
Нещодавно з вдалих гастролей по США до Дніпра повернулась балетна трупа театру. Американці із задоволенням дивились «Білосніжку та сім гномів» та «Лісову пісню».
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі працює унікальна балетна школа.
Юліанна Кокошко