Артисти-зрадники: хто розважає росіян за криваві гроші

  • Категорія:
  • Новини

Ці українські артисти розважають росіян та отримують за це криваві статки. І вони назавжди вписали слово «зрадник» поряд зі своїм ім’ям. Дехто назавжди перебрався до московії, а хтось продовжує жити на дві країни. 

Не всі українські артисти засуджують російську агресію навіть після 600 днів війни. Деякі з них продовжують працювати в росії, мовчки підтримуючи путінський режим.
Зрадники зі стажем — це Ані Лорак, Регіна Тодоренко та багато інших артистів, які обміняли Батьківщину на криваві рублі. Війну вони ладні просто не помічати.

На початку війни Ані Лорак виклала пост у соцмережах, де засудила війну. Але хто її розпочав, не уточнила.

«Моє серце зараз із кожним з тих, хто страждає від цього жаху! Я благаю зупинити цю безглузду, нікому непотрібну війну!»

Одеситка за походженням, співачка і телеведуча Регіна Тодоренко з перших днів повномасштабної війни в Україні теж мовчить. Просто продовжує транслювати «ідеальне життя» в ідеальному будинку з ідеальним гардеробом та розвагами. В якийсь момент співачка таки порушила мовчання, коли у Бучі загинув її колишній коханий. Втім, на цьому страждання Регіни закінчилися.

«Вже скільки їх упало в цю безодню. Розверсту вдалині! Настане день, коли і я зникну з поверхні землі».

І Ані Лорак, і Регіна Тодоренко в москві працюють вже давно. Але лави артистів-зрадників поповнюються. Наприклад, співачкою Марув та продюсером Юрієм Бардашем. Останній в інтерв’ю пропагандистці Лілії Абрамовій дорікнув навіть власним сину та дружині за проукраїнську позицію.

Співачка Марув, яка працювала в росії до широкомасштабного вторгнення, навпаки, в Україну повернулась. Щоб тут… народити і зробити дитині українські документи. І врешті виїхала до Європи. російську агресію вона так і не засудила.

Музичний критик Юліан Новак вважає: найкраще, що держава може зробити з артистами-зрадниками — це забути їх.

На противагу артистам-зрадникам є й ті, хто наближає нашу перемогу, допомагає армії, просуває українську культуру.
Співачка Джамала зібрала на допомогу війську та мирним українцям вже 100 мільйонів доларів. Дмитро Монатік, який продовжує концертний тур «ART Оборона», віддає всі кошти у фонд UNITED24.
Благочинні концерти дають і артисти, які тільки починають свій творчий шлях. Наприклад, співачка Софія Шанті.

За матеріалами Дніпро ТВ.

Слідкуйте за подіями в наших групах