Асоціація міст України просить зустрічі з Президентом, аби навести аргументи про небезпеку законопроєкту 5655

  • Категорія:
  • Новини

Асоціація міст України стверджує, що інформація, яка надходить до Президента, містить дезінформацію щодо того, що половина органів місцевого самоврядування підтримує законопроект 5655. У зв’язку з цим, Асоціація просить надати можливість зустрітися з Головою Держави, щоб викласти аргументи, щодо небезпеки, яку несе згаданий законопроект.

«6 червня 2023 року Ви відповіли під час прес-конференції журналісту, що половина органів місцевого самоврядування підтримує закопроєкт 5655, а половина не підтримує, тому Вам необхідно провести окрему зустріч з головами громад. Вважаємо, пане Президенте, що Вас дезінформують щодо наявності, начебто, підтримки громадами законопроєкту 5655. Ми, сільські, селищні, міські голови більшості громад України готові зустрітися з Вами та навести аргументи про небезпеку законопроєкту 5655 для децентралізації, процесу відновлення українських громад і безпеки громадян», — йдеться у зверненні АМУ до Президента Володимира Зеленського.

Нагадаємо, Асоціація міст України представляє інтереси 1 009 із 1 470 громад країни. Її членами є 608 сіл, селищ і 401 місто.

https://auc.org.ua/novyna/golovy-gromad-gotovi-do-zustrichi-z-prezydentom-ukrayiny-shchodo-zakonoproyektu-5655

Слідкуйте за подіями в наших групах