Автівки для ЗСУ та засоби ППО. Дніпро продовжує надавати потужну допомогу Силам оборони України

  • Категорія:
  • Новини


Дніпро і надалі активно підтримує Сили оборони України, надаючи значний обсяг допомоги. Починаючи з 24 лютого 2022 року, вже передано 743 автомобілі для потреб військових, з яких 200 надано у цьому році. Більше 300 автомобілів було відремонтовано для Збройних сил України, зокрема 50 з них в 2023 році.

Минулого року також було здійснено допомогу у перевезенні понад 50 тисяч осіб особового складу ЗСУ та ТрО. Крім того, місто Дніпро активно допомагає з пальним, забезпечивши майже 250 тисяч літрів пального. Постійно забезпечуються Територіальні оборонці спеціальними виробами для будівництва загороджувальних та інженерних споруд, такими як протитанкові конструкції типу “Їжак”, проти колісні шипи, скоби для будівництва бліндажів і обладнання фортифікаційних споруд типу “Габіон”.

«Також ми робимо турелі для нашої ППО, якими збивають ворожі дрони. На сьогодні ми зробили 60 таких турелей. Також наше КП виготовляє деталі для бліндажів, засоби для встановлення на танки динамічно активної броні. Все моделювалось з нуля, для цього наші інженери працювали мало не «на нулі», де і створювали необхідні креслення», – розповідає  Іван Васючков, заступник начальника управління транспорту департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР.

Також, колективи транспортних комунальних підприємств у місті Дніпро, а також приватні перевізники, надають підтримку мобілізованим співробітникам, які приєдналися до Збройних сил України. Ця допомога включає в себе придбання спеціального спорядження, медикаментів, ремонт транспортних засобів та інші необхідні заходи.

Слідкуйте за подіями в наших групах