Автівки, ліки та спорядження: Кельн передав Дніпру чергову партію гуманітарної допомоги

  • Категорія:
  • Новини

Німецьке місто Кельн передало до Дніпра два микроавтобуси, які стануть у пригоді для доправлення необхідного переселенцям. Також для лікарень Дніпра надійшли 4 палети ліків різного профілю та медичних комплектів.

«Ми вдячні за це. Зараз щоденно потребують допомоги і дніпряни, і мешканці східних регіонів, які перебувають у нас на стаціонарному лікуванні, і також наші військові. Тож такої допомоги ніколи не буває забагато, і це ніколи не зайве», — зауважила представниця одного з медзакладів. 

Крім того, рятувальникам Дніпра їхні німецькі колеги доправили 23 захисні шоломи: «У такий складний час будь-яка допомога потрібна. Тож велика подяка від всього нашого колективу — за це і, зокрема, також за підтримку від міської ради Дніпра», — сказав рятувальник Олександр. 

Загалом в рамках укладених домовленостей про співпрацю в середині літа Кельн вже передав Дніпру укомплектований реанімобіль, генератори та гуманітарні пакунки. Зі свого боку, Дніпро готовий і надалі працювати над укріпленням цих партнерських відносин, наголосив мер Дніпра Борис Філатов. 

«Я хочу сказати слова подяки насамперед пані меру Генрієтті Рекер, мешканцям міста Кельн і всім, хто нас підтримує. Ми встановили побратимські відносини нещодавно, але це вже друга партія гуманітарної допомоги. Усе це буде використано за призначенням», — зазначив він.

Слідкуйте за подіями в наших групах