Безпека пасажирів і водіїв. У Дніпрі ремонтують аварійні колії

  • Категорія:
  • Новини

З метою забезпечення безпеки водіїв, пішоходів та пасажирів в місті Дніпро активно проводяться ремонтні роботи на аварійних трамвайних переїздах та коліях. Важливий етап робіт зосереджено у центрі міста, де діє популярний трамвайний маршрут № 1, зокрема, на перехресті проспекту Д. Яворницького та вулиці М. Грушевського. Ремонтні бригади взялися за заміну аварійної колії, що стала необхідною, оскільки останній ремонт тут проводився ще у 2005 році.

«Довжина ремонтної ділянки 167 м в одноколійному вимірі, з яких 58,5 м будуть вкладені широкоплощинними плитами, а 108,5 м будуть на залізобетонних шпалах. Тут доволі жвавий рух транспорту, тому вирішили робити ремонт саме за такою технологією. Наразі тривають підготовчі роботи – зробили котлован, й завтра вже робитимемо щебеневу подушку, щоб укладати широкоплощинні плити. Задіяні 17 робітників та 8 одиниць техніки», – розповідає представник підрядної організації Олег Савченко. Роботи планують завершити 15 грудня.


Рух на даній ділянці буде перекритий до 4 грудня, і громадський транспорт курсує зі змінами. Звертають увагу водіїв та пасажирів на необхідність урахування цих змін, стеження за дорожніми знаками та вибір альтернативних маршрутів.

Також, у зв’язку з перекриттям руху на перехресті вулиць В’ячеслава Липинського та проспекту Дмитра Яворницького, дозволено при з’їзді з Нового мосту рух вулицею Володимира Великого до вулиці Володимира Мономаха та здійснення лівого повороту на даному перехресті.

Детальніше про зміни читайте тут.

Також триває ремонт трамвайного переїзду на перехресті вулиць Павлова та Академіка Белелюбського. Задля виконання робіт призупинили рух трамвая № 19. Для зручності  пасажирів був введений комбінований квиток «Трамвай № 19 – Метро».

«Тут була аварійна ділянка, й підприємство вирішило провести ремонт. Роботи виконуються без перекриття руху автомобільного транспорту», – зазначив головний інженер КП «Дніпровський електротранспорт» Володимир Легкий. «На цій ділянці замінять 137 метрів трамвайних колій, будуть вкладені 60 м залізобетонних плит на самому переїзді та 77 метрів – на класичних дерев’яних шпалах», – уточнив начальник ремонтно-будівельного управління КП «Дніпровський електротранспорт» Ігор Погорєлов.

На цій ділянці ремонт триватиме до 27 листопада.

Слідкуйте за подіями в наших групах