Блогери та спортсмени: футбольна команда з Дніпра взяла участь у Медіалізі

  • Категорія:
  • Новини

Колаборація спортсменів та блогерів. Дніпровська футбольна команда «Армат» взяла до себе грати інстаграмників та тік-токерів. Разом тренуються, разом і перемагають. Вже здобули кілька перемог у турнірі Медіаліги. Як їм грається разом – розпитала Орина Гягяєва.

Олег переїхав з Мелітополя 3 роки тому. Нині грає за дніпровську футбольну команду  Армат.

«Якось із першого дня, коли потрапив в цю команду, я розумів, що тут буде велика конкуренція. Мені так цікавіше, аніж я прийду і одразу буду грати на готовому місці», – розповідає гравець.

Щоп’ятниці хлопці тренуються і працюють над помилками. На полі всі уважно слухають завдання тренера. Данило Чумак гартує футболістів уже 8 років.

«Зараз тренування проходить раз на тиждень, по п’ятницях півтори години, також ми граємо спаринги і також ми беремо участь у двох змаганнях і на вихідних ми граємо вже повноцінну гру», – каже гравець.

Команда здобула вже чимало перемог. Одна з них – першість у благодійному матчі медіа ліги у Києві. Спортсмени переграли столичних футболістів з рахунком 6:0. І у команді, крім профі, грали блогери.

«У нас були медійні гравці – з тік-току є популярна особа, його звати Боба Месі. Він своїм прикладом мотивує молодь, що якщо в тебе є проблеми в житті, зі здоров’ям ти можешь бути знаменитістю всеукраїнського масштабу», – розповідає Артур Айріян, керівник проєкту ФК «Армат».

«Для тренера це така важка історія, тому що в мене є тренувальний процес, футболісти вже готові до навантаження. Приходять люди, вони деякі з футбольною базою, а деякі без. Тому було моментами важко, але в цьому є тренерська робота десь їх в цей тренувальний процес запровадити», – каже тренер команди.

На матчах медіаліги збирають кошти на ЗСУ. Під час трансляції гри команди «Армат» глядачі задонатили 75 тисяч гривень.

А 28 жовтня спортсмени вдруге перемогли Київську команду з рахунком 3:0 у Дніпрі. Цього разу до гравців долучився дніпровський блогер Дава.

За матеріалами ДніпроTV.

Слідкуйте за подіями в наших групах