08/07
Концерты
Лига Смеха. Концерт команд Днепр, ВКВ, Прозрачний Гонщик
12/10
Концерты
Нино Катамадзе
08/09
Концерты
Нурлан Сабуров. Тур Принципы
27/08
Концерты
Артем Пивоваров
04/10
Концерты
Александр Пономарев
Монатик. Афиша Днепра
03/07
Концерты
Monatik: Made with love and rhythm
Борис Філатов: «Нова якість діалогу місцевого самоврядування та бізнесу створює робочі місця». Афиша Днепра

Борис Філатов: «Нова якість діалогу місцевого самоврядування та бізнесу створює робочі місця»

  • Категория:
  • Новости

Комментарии: (0)

Для успіху Дніпра критично важливі так звані якірні інституції. Від університетів і лікарень до найбільших приватних роботодавців в індустріальних та високотехнологічних галузях. Дніпро відкритий до пропозицій великих українських і світових інвесторів промислового виробництва, які зможуть реалізувати тут сучасні та довгострокові проєкти. Адже ефективна співпраця місцевого самоврядування та бізнесу дозволяє місту отримувати нові робочі місця.

Під час міжнародної конференції «UkraineInvest Talks: Dnipro», яка проходить у бізнес-центрі «Кудашевський», мер Дніпра Борис Філатов наголосив:

«Правила мають бути єдиними та чіткими для всіх. Я завжди це підкреслював, адже лише так може формуватися довіра. І саме такі справедливі умови ми створили у Дніпрі. Як мер я виступаю гарантом будь-якої ініціативи, що покращить наше місто».

Борис Філатов: «Нова якість діалогу місцевого самоврядування та бізнесу створює робочі місця». Афиша Днепра

Говорячи про необхідність державних гарантій, мер Дніпра наголосив на розвитку власного виробництва та локалізації. Йдеться не лише про виготовлення трамваїв, тролейбусів та залізничного машинобудування. Космічному сектору також потрібна державна програма розвитку та відповідні інвестиції. У свою чергу КБ «Південне», Південмаш та Агрегатний завод повинні мати державне оборонне замовлення.

Крім цього, йшлося і про інвестиційну перевагу річки Дніпро. Місто є останньою її точкою, куди доходять сучасні кораблі, річка-море, чия вантажопідйомність становить 5 200 тонн. Тобто як транспортний хаб Дніпро здатен приймати великі кораблі з Середземного і Чорного морів – без перевантажень у проміжних портах.