«Це драйвово рухатися гуртом під музику і ритми. Отримую неабияке задоволення», — учасниця УТВ про заняття з черлідингу

  • Категорія:
  • Новини

Дніпро став першим містом, де ініціативу “Університет третього віку” повністю фінансують за рахунок міського бюджету. Це відкриває широкий спектр можливостей для надання гідної розваги людям похилого віку, оскільки різноманітні активності та заходи для них стають цілком безкоштовними. Початок нового спортивного напрямку, а саме “Черлідингу”, для учасників “Університету третього віку”, було оголошено ще на початку минулого року, але через обставини, пов’язані з війною, цей напрям розвивався обмежено. Наразі відновлюється ця ініціатива, і всі зацікавлені містяни похилого віку запрошуються долучитися. Заняття з черлідингу проводяться на двох різних місцях для більшої зручності учасників – на правому та лівому берегах міста.

«Наш соціальний проєкт пропонує різні безкоштовні заняття за спортивними напрямами, навчальними програмами, дозвілля. Черлідинг — новий напрям. У вересні плануємо зробити його яскраву презентацію з майстер-класами, показовими виступами наших учасників, де вони продемонструють чого вже навчилися, які навички опанували. Тож запрошуємо до дружньої родини УТВ на черлідинг», — розповіла головна спеціалістка управління з питань розвитку соціального захисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Вікторія Дерець.

За словами тренерки, голови федерації з черлідингу у Дніпрі Анни Бузовері, заняття проводяться вже другий тиждень.

«З нашими пані приємно репетирувати, оскільки вони випромінюють енергійність, велике бажання навчатися і удосконалювати навички. Для учасників буде можливість брати участь у міських, обласних та всеукраїнських змаганнях із черлідингу. Якщо наші пані добре себе зарекомендують на всеукраїнських змаганнях, то у них є шанс потрапити на чемпіонати Європи, міжнародні турніри. Для наших пані обрали Pol Dance. Це робота з помпонами, хореографія».

Учасниця УТВ Олена Доценко в «Університеті третього віку» з першого дня його роботи.

«Заняття з черлідингу відвідую двічі на тиждень. Вивчаємо відповідні вправи, їх удосконалюємо, а головне — тренуємося виконувати гуртом, у цьому ж і цікавинка черлідингу. Це драйвово, цікаво рухатися разом під музику і ритми. Отримую неабияке задоволення. А ще завдяки заняттям з черлідингу ми виходимо з депресивного стану, позбавляємося страхів, які переживаємо через війну. Цей релакс словами не передати. Після тренувань повертаюся додому окриленою», — додала пані Олена.

До ініціативи “Університет третього віку” можуть приєднатися жінки віком від 55 років та чоловіки віком від 60 років. Для оформлення необхідно надати такі документи: паспорт, ідентифікаційний код, пенсійне посвідчення, а також довідку про взяття на облік (для внутрішніх пенсійних організацій). Документи можна подати за адресою: вулиця Старокозацька, 40-Б. Для додаткової інформації можна зателефонувати за номерами: (093) 134-46-69, (068) 753-71-71, (093) 264-50-34, або (099) 607-56-97 (доступний також через Viber).

Слідкуйте за подіями в наших групах