«Це найзатребуваніше у війні»: бійці отримали чергову партію потужних дронів та тепловізорів від Дніпра

  • Категорія:
  • Новини

Українські захисники продовжують отримувати необхідну техніку від міста Дніпро. Наразі, вони отримали ще 60 потужних дронів з тепловізорами, які мають вбудований захист від радіоелектронної боротьби (РЕБ). Крім того, армійці отримали ручні монокулярні тепловізори і додаткові зарядні станції. «У нас була одна проблема — не вистачало дронів із тепловізійними камерами. Тому ми звернулися до міського голови Дніпра з проханням надати нам такі. Дуже швидко, дякуємо, відгукнулися. Тепер ми можемо бачити ворога не лише вдень, а й вночі», — каже військовий Олександр. Він також висловив вдячність дніпрянам, які допомагають оборонцям держави.

У той же час, майор Ігор, який представляє оперативне командування “Схід”, підкреслює, що протягом останніх місяців саме дрони стали найбільш затребуваною технікою на передовій.

«Для наших бригад і полків, які беруть участь у відбитті збройної агресії, це найоптимальніші, найзатребуваніші предмети для війни. Зараз різні хейти по мережах і пресі, мовляв, міські ради не допомагають армії. Я вважаю, що міська рада Дніпра абсолютно тут не має бути згаданою. Тому що від початку агресії ми з ними співпрацюємо», — каже український захисник.

Усе оснащення для бійців місто купує безпосередньо за їхніми заявками.

«Продовжуємо допомогу нашим військовим. Ще 25 млн грн на підтримку наших оборонців. Рухаємося далі. Це дуже важливо. І зараз Дніпро, як завжди, перший серед інших територіальних громад у підтримці військових, — наголосив мер Дніпра Борис Філатов.

Слідкуйте за подіями в наших групах