«Це — необхідно»: дніпряни схвалюють ремонти трамвайних переїздів, які місто поновило попри війну

  • Категорія:
  • Новини

У Дніпрі продовжують ремонтувати трамвайні переїзди. Такі реконструкції  розпочали ще позаминулого року. Утім, з початком повномасштабного вторгнення рф, будівництво довелося призупинити. Нині ж місто повертається до цих робіт, наголошує мер Дніпра Борис Філатов: «Далі робитимемо це по всьому місту. Ця робота з переобладнання переїздів — це такий маленький дзвіночок, що ми повертаємося до облаштування міста на благо всіх містян. І працюємо далі вже, скажімо так, у звичайному режимі, аби все у місті було доведено до ладу».

Зараз комунальники завершують ремонт переїзду на перетині вулиць Романа Шухевича і Щепкіна. Цей переїзд використовують не лише трамваї № 5 і № 14, але й інший електротранспорт, що виходить з депо.

Ремонтні бригади використовують спеціальні кріплення для установки нових шпал і бетонних плит, що сприяє прискоренню робіт і підвищує міцність відремонтованих ділянок.

«Досвід у нас уже є. Ми вкладали такі ж переїзди на вулиці Святослава Хороброго. Це дасть надійність, що найголовніше», — пояснює головний інженер КП «Дніпровський електротранспорт» Володимир Легкий, зауважуючи, що такий ремонт тут роблять уперше за декілька десятиліть.

На подібних місцях, щоб уникнути незручностей для місцевих жителів, бригади обирають часи з найменшою інтенсивністю руху або працюють ночами.

Містяни пожвавлення таких ремонтів схвалюють.

«Дуже добре, що буде переїзд. Давно треба було зробити, бо він розбивається. Тут йде потік вантажних автомобілів дуже великий, і переїзд довго не витримує. Я так дивлюся, все капітально, тому надовго його вистачить», — переконаний місцевий мешканець Олександр.

Такої ж думки і місцева мешканка Любов Федорівна: «Треба робити те, що потрібно, а це — необхідно».

Загалом у найближчі пів року до ладу планують привести ще 10 трамвайних переїздів у різних районах міста.

Слідкуйте за подіями в наших групах