Черговий по місту перевірив роботу фонтанів та найпростішого укриття в Дніпрі

  • Категорія:
  • Новини

Фонтан у сквері Прибережному, а також єдиний в Україні штучний водоспад – це одна з родзинок Дніпра. Черговий по місту Юрій Гамазинський перевірив, як у Дніпрі піклуються про них, чим очищують та як часто. Окрім цього, черговий перевірив найпростіше укриття, яке знаходиться в Придніпровській державній академії будівництва та архітекури. Там облаштоване приміщення, яке готове цілодобове приймати дніпрян та гостей міста в разі повітряної тривоги. 

«Поріг Ревучий» – єдиний в Україні штучний водоспад. Він заввишки 17 метрів. Через воєнний стан в минулому році водоспад не працював. Але цьогоріч одна з улюблених фотозон дніпрян знов готова милувати очі.

Людмила та Наталя, дніпрянки: «Мені дуже подобаються наші фонтани. Ми дуже задоволені, що в цьому році їх запустили. Якраз йдемо дивитися на цю красу», — «Я взагалі думала, що він не працює. Я колись тут вчилась, і це місця моєї молодості. І так класно, що все-таки він працює, все так гарно, дуже класно».

Для безперебійної роботи біля водоспаду завжди знаходиться черговий.

Юрій Гамазинський, директор КП «Дніпроводоканал» ДМР: «Працює від води з річки Дніпро. Вода підіймається трьома насосами потужністю 55 кіловат. Ніяких зауважень по його роботі немає, тому я вдячний своїм підлеглим за копітку роботу по підтриманню його у належному стані».

Наступна локація – фонтан в сквері «Прибрежний». Його, як й інші фонтани, запустили на початку травня. Працює водограй з 8:00 до 20:00 щоденно. Особливу увагу приділяють санітарному стану та дезінфекції чаші фонтану та води.

Артур Буряк, начальник управління гідро архітектурних споруд КП «Дніпроводоканал» ДМР: «Очищення відбувається за допомогою хімреагентів, які щотижнево, 4 рази на місяць засипаються дозованою сумішшю, яка розрахована на кількість води».

Окрім фонтанів, черговий містом перевірив найпростіше укриття в ПДАБА. Воно розділене на 5 блоків і вміщує майже три тисячі людей.

Юрій Гамазинський, директор КП «Дніпроводоканал» ДМР: «Воно готове приймати людей, знаходиться у майже зразковому стані. Обладнане всім необхідним для перебування людей: є і питна вода, є медикаменти, є WiFi, є каналізація, є засоби пожежогасіння».

Максим Бабенко, проректор з адміністративно-господарської роботи ПДАБА: «В перші дні у нас було багато людей — біля двох тисяч ми приймали. Ну, це було в перші дні повномасштабного вторгнення. Зараз люди менше приходять. Приходять тільки якщо якісь критичні моменти з’являються, тоді в нас наплив людей».

Окрім студентів, тут приймають і місцевих мешканців з сусідніх будинків під час повітряної тривоги.

За матеріалами ДніпроTV.

Слідкуйте за подіями в наших групах