«Дітям і дорослим комфортно пересуватися»: дніпряни назвали переваги ремонту бульвару Слави

  • Категорія:
  • Новини

У місті Дніпро завершують реконструкцію бульвару Слави — першу з моменту його зведення. Головною метою ремонту є зробити територію зручною та придатною для пересування всіх містян. Тому під час будівництва облаштовують відповідні заниження бордюрів і вкладають тактильну плитку.

«Я б відзначив дуже добру плитку і тротуари. Це будівництво мені подобається», — коментує місцевий мешканець Павло.

Також тут відзонували велодоріжку, а ділянки заїздів у двори викладають відмінною за кольором плиткою — для додаткової уваги водіїв та пішоходів.

«Ми як місцеві дуже задоволені. Є сходи для візочка. Діти можуть на велосипеді їздити, на самокаті», — зауважила про ремонт дніпрянка Юлія. 

Крім цього, на бульварі до ладу привели і дощову каналізацію. Загалом Дніпро впевнено тримає здоровий баланс між проведеннями справді необхідних місту ремонтів та системним спрямуванням коштів на підтримку Сил оборони. 

«Життя триває, і зараз ми використовуємо комплексний підхід. Це не просто асфальтування і перекладання бруківки. Насамперед ми йдемо у витриманні всіх стандартів безбар’єрного середовища. Сподіваюся, що ми і надалі продовжимо робити це — на благо всього нашого прекрасного міста, всіх мешканців. Люди задоволені. Робота виконується дуже якісно», — зазначив мер Дніпра Борис Філатов під час огляду ремонту бульвару, завершити який планують у середині вересня.

Слідкуйте за подіями в наших групах