На вокзале Днепра неравнодушная девушка помогла иностранцам. Студенты ехали из Днепра в Запорожье, но не смогли купить билеты, ведь владели только английским языком. Увы, в это время никто из прохожих не владел английским и не понимал, в чем проблема ребят. Их выручила днепрянка Анна Куделина:
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/GLAV.jpg)
-Починаємо рік з добрих справ. На вокзалі Дніпра до мене підійшли два хлопці з останньою надією: Do you speak english? Виявляється, вони лише три місяці в Україні. Приїхали на навчання і вирішили поїхати на поїзді до Запоріжжя. Їм пощастило, бо наступний поїзд був за 40 хвилин. Я допомогла придбати квитки, а потім знайшла колію та впевнилася, що вони сіли у свій вагон. Щойно отримала повідомлення та фото: «Якщо б не ти, наша подорож не здійснилася б». Іноді мені здається, що Бог відправляє мене у місця, де люди потребують допомоги. І я така щаслива, знаючи, що комусь стала в пригоді. Робіть добро, воно повертається, і це точно! – поделилась Анна.
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/271167487_4868863209841449_9066520483787350770_n.jpg)