Дніпро допомагає: родини-переселенці продовжують отримувати теплі речі

  • Категорія:
  • Новини

Дніпро наприкінці минулого року від Міністерства реінтеграції отримав партію нових комплектів дитячого зимового одягу (для дітей від одного до трьох років від UNICEF). Міський центр соціальних служб роздає їх родинам-переселенцям. 

«Загалом ми отримали 2 426 комплектів. За списками управлінь соціального захисту населення торік роздали вже 1 100 комплектів. Сьогодні — понад 160. Хто наразі не отримав речей, можуть звернутися до Міського центру соціальних служб за адресою: вул. Новосільна», – зазначила директорка Міського центру соціальних служб Анастасія Тищенко.  

До згаданого набору входять найнеобхідніші теплі речі для дітей — гумові чоботи, джинси, шкарпетки, шарф, шапка, светр, куртка, термобілизна, спортивні штани. 

Також родини мали змогу обрати речі з наявного вживаного одягу у Банку одягу. Серед отримувачів і пані Анна:

«Переїхала до Дніпра торік з двома дітьми. Зараз отримала набір теплого одягу для молодшого сина, якому 2 роки. Собі теж придивилася комбінезончик. Дякую за допомогу!». 

Тетяна родом з Донеччини, а нині мешкає у Дніпрі. Жінка для доньки теж отримала згаданий набір. 

«Придивляюся речі і для себе. Одяг у гарному стані, акуратно складений. Чому б не скористатися такою чудовою можливістю!» — додала пані Тетяна.

Слідкуйте за подіями в наших групах