«Дніпро — лідер з допомоги Силам Оборони. Місто продовжує забезпечувати військових технікою і автівками», — Філатов 

  • Категорія:
  • Новини

Дніпро продовжує системно доправляти військовим необхідні на передовій техніку та автомобілі. Цього тижня на фронт відправляється вже друга велика партія устаткування. Все придбано за заявками самих армійців.

«Така допомога позитивно впливає на особовий склад. Бо треба менше витрачати людського ресурсу на виконання бойових завдань. Відповідно, хлопці можуть трохи відпочити — наскільки це можливо в бойових умовах», — сказав заступник командира однієї з бригад Нацгвардії, підполковник Святослав. 

Так, нинішню партію склали 15 пікапів, низка комплектів квадрокоптерів, рації, тепловізори, майже півтора десятка зарядних станцій різної потужності, кілька десятків планшетів, комп’ютерів та панелей відображення. А ще — генератори, антени-підсилювачі та кілька десятків зенітних ліхтарів для ППО.

«Безпілотні літальні апарати типу «шахед» літають вночі. Ми чуємо, як вони працюють, але їх не видно. Завдяки прожекторам ми бачимо їх — як вони пролітають — бо прожектори дуже потужні», — пояснює військовий Анатолій. 

Зі свого боку, мер Дніпра Борис Філатов наголосив, що місто і надалі комплексно забезпечуватиме оборонців потрібним устаткуванням.

«Чергова щотижнева допомога нашим Збройним Силам. Знову на суму близько 5 млн грн. Працюємо далі. Дніпро, як територіальна громада, що в Україні посідає перше місце з допомоги Силам Оборони, буде продовжувати цю системну підтримку. Всі разом до Перемоги», — сказав Філатов.

Слідкуйте за подіями в наших групах