Дніпро піклується: медичні заклади отримали 59 багатофункціональних ліжок від міста-помічника Нюрнберга

  • Категорія:
  • Новини

Багатофункціональні та зручні: Дніпро отримав 59 сучасних ліжок від Нюрнберга. Це чергова партія допомоги від народу Німеччини. Сьогодні за дорученням міського голови Дніпра Бориса Філатова її розподілили між трьома медичними закладами, які щоденно на медичному фронті виборюють життя військових та цивільних українців. Зокрема, 30 штук отримала одна лікарня, інша – 14, і ще один заклад – 15. Також на додачу до кожного багатофункціонального ліжка йшли і приліжкові тумби.

«Нині ми надаємо ці ліжка тим медичним закладам, в яких лікуються ті, хто отримав травми внаслідок бойових дій на сході нашої країни. Наразі очікуємо ще дві такі партії допомоги він Німеччини і надалі будемо її розподіляти між іншими лікарнями. Але першочергово надаємо ці ліжка в ті заклади, де є відділення інтенсивного лікування та відділення травматології», – зазначив заступник міського голови Михайло Лисенко.

Зі свого боку лікарка одного із медичних закладів Дніпра Наталя додала: «Наша лікарня сьогодні отримала 30 функціональних ліжок з електроприводом з регулюванням висоти, а також матраци. Ці ліжка ми розмістимо у відділеннях інтенсивної терапії та ортопедичного й травматологічного профілю (для пацієнтів з ураженнями опорно-рухового апарату). Ми дуже вдячні мешканцям Нюрнберга за таку поміч, бо під час військової агресії рф ця допомога дуже необхідна, вона спростить пацієнтам лікування в нашому закладі».

Ще один медичний заклад Дніпра отримав сьогодні 15 ліжок. «Ці ліжка створять затишок у наших палатах та допоможуть швидшому одужанню наших військових», – додав завідувач одного із відділень Олексій.

Слідкуйте за подіями в наших групах