Дніпро піклується: у місті продовжують ремонтувати міські автошляхи

  • Категорія:
  • Новини

У Дніпрі продовжують ремонтувати міські автошляхи. Сьогодні дорожні бригади працюють на просп. Гагаріна. Ремонтують ділянку від вул. Телевізійної до вул. Академіка Лазаряна.

«Виконуємо поточний ремонт дороги – замінюємо верхній шар зношеного асфальтобетонного покриття. Востаннє на цій ділянці виконували ямковий ремонт. А цілком замінювали асфальт іще у 2009-2010 роках.  На час проведення робіт цілком рух не перекриваємо, а звужуємо проїжджу частину. На тих ділянках, де курсують тролейбуси, роботи проводитимемо вночі.  Цю ділянку плануємо закінчити до кінця травня. А далі перейдемо до наступної — від вул. Академіка Лазаряна до вул. Козакова», — зазначив начальник управління інфраструктури департаменту благоустрою та інфраструктури міської ради Дмитро Коробов.

Він також додав: «Загалом востаннє масштабний ремонт дороги на просп. Гагаріна виконувався ще у 1990-х роках. У період з 2005 по 2010 рік  на різних ділянках проспекту  замінювали асфальт. Тому нині на досить зношених ділянках і укладаємо новий асфальтобетон, а на інших — виконуватимемо ямковий». 

Дорожній робітник Михайло Малявін розповідає: «Труднощів у роботі немає. Водночас виникають неприємні ситуації, коли водії маршруток виїжджають на свіжий асфальт. Виконуємо ремонт за технологією: зрізаємо старий асфальт, вичищаємо увесь пил, заливаємо емульсією і вкладаємо новий асфальтобетон».

Слідкуйте за подіями в наших групах