Друге день міста під час війни. Дніпру виповнилося 247 років. З міркувань безпеки святкові заходи провели у парках та скверах. Всього було 8 локацій. Ключова ідея – аби кожен у своєму районі мав можливість відсвяткувати та провести час у родинному колі. Як дніпряни привітали рідне місто та про військову тематику на заходах — в сюжеті ДніпроTV.
Дніпро відсвяткував свої 247 років. Попри війну дніпряни привітали своє рідне улюблене місто.
Анастасія завітала на святкування біля культурно-спортивного комплексу «Шинник».
Тут її чотирирічний син Єгор активно відвідував різноманітні майстер-класи.
«Це дуже класно, для дітей особливо. Діти відволікаються, і дорослі, це дуже класно», – дніпрянка Анастасія.
На гостей заходу чекали майстер- класи з ліплення, орігамі, бісероплетіння, а також концертна програма та конкурси на знання історії міста.
«Незважаючи ні на що на 8 локаціях сьогодні ми разом з дніпрянами (він сказав два рази– одно вирізати) не забуваємо відзначаємо день нашого міста», – начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР Євген Хорошилов.
Ольга з онуками прийшла на святкування до скверу Слобожанський. Міра та Іван одразу ж побігли писати чарівні листи.
«Все нравится, все, сама организация, все это есть, это уже хорошо, это все здорово. Это все как-то отвлекает, потому-что ходить зашуганым все время, от этого ж никуда не денешься, пока все разрешится», – дніпрянка Ольга.
На всіх локаціях слідкують за безпекою. Всі місця святкування підібрані з урахуванням наявності укриттів.
«Люди приходять, прибувають з кожною годиною все більше і більше і більше людей. Тому люди дуже сумують за такими заходами, під час війни, а вони вже мабуть розучилися відпочивати і сьогодні відпочивають на повну катушку», – Катерина Іванюшкіна, заступниця директора КЗК «Дніпровські міські публічні бібліотеки» ДМР.
Тут були вікторини, майстер-класи, аквагрим, плетіння зачісок та родзинка заходу — військовий оркестр.
Ангеліна з чоловіком та сином святкували у сквері Усачова. Розповідає, через війну навіть забула про свято.
«Працюєш, працює, виходиш куча людей, якось аж радісно на душі. Тому думаю це дуже круто що зробили такий захід, таке свято, і дітям, і дорослим і збори на ЗСУ», – дніпрянка Ангеліна.
Тут встановили артоб’єкт з ящиків з-під використаних боєприпасів з символом Дніпра — «Хвилею».
Також на гостей чекав благодійний ярмарок, фотозони та плетіння величезної маскувальної сітки.
«Заходи пропитані темою волонтерства, оскільки з 14 року місто є форпостом, гуманітарним хабом, логістичним хабом. Всі безпекові норми нами передбачені і поліція і охорона громадського порядку», – Сергій Луденський, в.о. директора департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР.
Дніпряни вдячні ЗСУ, завдяки мужності військових, вони можуть відсвяткувати день народження рідного міста.
За матеріалами ДніпроTV.