Дніпро відзначає День захисників і захисниць

  • Категорія:
  • Новини

Зранку 14 жовтня у Дніпрі на Алеї пам’яті вшанували полеглих українських захисників і захисниць.

«Зараз цей день в Україні — це кожен день. Щодня хлопці і дівчата боронять наше небо, нашу землю. Дійсно, це свято саме зараз набуло особливого значення. Воно не має відтінків — це завжди жовто-блакитний колір», — сказала спікерка Повітряного командування «Схід», підполковник Ірина. 

На Алею пам’яті прийшли не лише військовослужбовці і правоохоронці, а й представники міської та обласної влади. 

«Збройні сили України – уособлення героїзму й відваги. Вони вже увійшли в історію як сміливці, для яких немає нічого неможливого, коли йдеться про захист Батьківщини від окупантів», – зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

«Ви прикрили собою кожного українця та нашу незалежність. Ви за кілька днів довели, що немає ніякої «другої армії світу». Ви показали, що кожен українець – захисник, і що всі разом ми нездоланне українське військо», — наголосив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко.

Зі свого боку, міський голова Дніпра Борис Філатов закликав всіх мешканців активно підтримувати українських бійців і працювати на благо міста та країни.

«Я вкотре хочу звернутися до всіх дніпрян: найкращий подарунок на Покрову, на День захисників і захисниць, — це допомога Збройним Силам і територіальній обороні. Прошу всіх допомагати — як можна, де можна. Бути на своїх робочих місцях, сплачувати податки, донатити на благодійні фонди. Разом до Перемоги!» — наголосив Філатов.

За матеріалами Дніпро TV

Слідкуйте за подіями в наших групах