Дніпровська міська рада серед лідерів за відкритістю до громадян

  • Категорія:
  • Новини

Дніпровська міська рада у лідерах за відкритістю до громадян в Україні. Відповідний рейтинг прозорості повторно дослідив рух «Чесно». Мерія Дніпра покращила показники і увійшла до трійки лідерів разом з Рівненською та Тернопільською міськрадами. 

Міська рада Дніпра відповідає усім критеріям відкритості щодо оприлюднення на сайті засідань сесій. Зокрема, на ньому опубліковані розпорядження про скликання ради, порядок денний, подані проєкти рішень, поіменне голосування, відеозапис (трансляція), стенограма засідання, ухвалені рішення. 

Одним з основних критеріїв довіри людей до влади та депутатського корпусу є відкритість і публічність, тому дуже важливо навіть в умовах воєнного стану оприлюднювати питання порядку денного сесії ради та тексти проєктів рішень, — йдеться у дослідженні руху «Чесно» (https://glavcom.ua/publications/dorohi-vibortsi-prikhodte-pislja-vijni-rejtinh-prozorosti-mistsevikh-rad-916539.html). 

Цілковите дотримання відкритості забезпечено й щодо проведення засідань комісій. Так на сайті Дніпровської міської ради публікуються анонси засідань, порядок денний, ухвалені рішення, є доступ громадян на засідання комісій/сесій.

Слідкуйте за подіями в наших групах