До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні біля Кулі бажань у Дніпрі відбулася патріотична акція

  • Категорія:
  • Новини

У Дніпрі біля Кулі бажань молодь вибудувалася у формі герба України, тримаючи над головою картки синього кольору.. Під пісню «Пливе кача» у певній послідовності учасники акції перевертали картки на жовтий колір, формуючи слово «ВОЛЯ». До заходу долучилися понад 60 осіб.

Про це розповів Сергій Луденський, заступник директора департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міськради.

«2014 року Євромайдан став символам стійкості, сміливості та свідомості нашої молоді, саме 20 лютого загинуло найбільше активістів. Загалом революційні події забрали понад сто життів учасників Майдану. Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Ці події пам’ятає та поважає дніпровська молодь. Люди, які загинули тоді, віддали життя за ідею, нескореність духу та свободолюбність. Ті характеристики та риси, які ніколи не будуть притаманні нашим сусідам, в котрих через страх та недосвідченість ніколи не буде права голосу та права на власну думку. Ми в свою чергу тоді змогли довести свою позицію, ідеї європейських цінностей та протистояння владі, яка не влаштовувала народ. З того моменту і до сьогодні щодня ми продовжуємо це доводити та виборювати», – зазначив він.

За матеріалами сайту “Наше Місто“.

Слідкуйте за подіями в наших групах