17 грудня в Дніпровському театрі опери та балету відбулася гучна подія. В опері Джакомо Пуччіні “Турандот” головну партію виконала солістка Національної опери України Людмила Монастирська.
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-18_10-44-11-1080x720.jpg)
Ця довгоочікувана вистава стала справжнім випробуванням як для дніпрян, так і для артистів. Одразу після того, як закінчилось перше відділення вистави, почалась повітряна тривога. Як зазвичай у таких випадках, люди пішли хто куди – хто у буфет, хто в укриття. Більшість залишились очікувати відбою в залі.
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-18_10-48-27-1080x720.jpg)
Чекати прийшлося довго – майже дві години. Коли годинник наближався до восьмої вечора ( а розпочалася вистава о п’ятій), адміністрація театру вже почала думати про остаточне закінчення заходу. Кажуть, Людмила Монастирська була згодна заспівати для дніпрян у фойє. Але незабаром тривога нарешті скінчилась.
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-18_10-49-37-1080x720.jpg)
Майже ніхто з глядачів не покинув зали. Наприкінці всі аплодували стоячи. Крім Людмили Монастирської участь у виставі взяли артисти та солісти дніпровської опери, а також дитячий хор. Для його учасників виступ на одній сцені з зіркою такого рівня став справжньою подією.
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-18_10-48-01-1-1080x720.jpg)
- Цей дитячий хор існує в нашому театрі вже другий рік, – розповіла завідувачка літературно-драматургічної частини дніпровської опери Майя Лебедєва. – Заняття відбуваються на благодійних засадах – діти нічого не сплачують за своє навчання. Хор бере участь у трьох виставах – «Турандот», «Богема, «Кармен». А також у казці «Снігова королева» та багатьох концертах. Діти молодці – чудово впорались зі своєю задачею.
Юліанна Кокошко
Фото Валерія Кравченко