Джамала розповіла про загибель близької людини на війні: “Я в розпачі”

  • Категорія:
  • Новини

Друг співачки загинув під Бахмутом. Трагедія сталася у житті української співачки Джамали – на війні загинув її близький друг, пише “ТСН”.

Виконавиця та Сейран Кадиров товаришували ще з дитинства, адже виросли в одному селі. Хлопець завжди підтримував майбутню співачку та був для неї, як брат. 

“Сьогодні під Бахмутом загинув мій близкий друг. З мого села Кучук-Озень в Криму. Друг дитинства, друг нашої родини. Сейран Кадиров. Спецпідрозділ “Крим” ГУР МО. Пам’ятаю що в дитинстві Сейран з його молодшим братом завжди були нашою охороною, куди б ми не пішли з дівчатами. Брата в мене не було, але був Сейран. Всі знали, що з нами жарти погані. Ніхто не ображав мене. Завдяки його захопленням спортом, фізичній формі, темпераменту та сміливості ніхто і не насмілювався сказати щось не те”, – пригадала в Instagram Джамала. 

Артистка поділилася світлинами друга, а також пригадала, як у дитинстві його батько повірив у її співочий талант та допомагав навчатися музики. 

“Його батько, Алі Кадиров, був першим, хто повірив в мене, займався зі мною, відкрив світ музики та писав дитячі пісні. Тоді наші родини здружилися. На третьому фото ви можете побачити, як ми проводили його в армію. Сейран також дуже любив музику та мав гарний смак”, – поділилася артистка.

У друга Джамали залишилися доньки та дружина. Співачка зізналася, що дуже болісно переживає втрату близької людини, а також попросила усіх небайдужих допомогти родині загиблого.

“Сейран також дуже любив музику та мав гарний смак. Він виховував трьох донечок. Найменшій два роки. Неймовірна людина! Був та залишиться таким в моїй пам‘яті назавжди. Немає слів, щоб передати всю мою лють. Я в розпачі. Співчуваю всій родині. Чарівним донечкам та дружині Олені”, – написала Джамала.

Слідкуйте за подіями в наших групах