Продюсер кіно та громадська діячка Наталія Хазан на своїй сторінці в Facebook розповіла, як її здивувало відвідування планетарія і навіть назвала екскурсовода Людмилу Марченко героєм дня:
“Героєм нашого дня сьогодні стала Людмила Олексіївна Марченко – екскурсовод Дніпровського Планетарія, яка працює там з 1975 року. Неймовірно! Просто послухайте трохи на відео, як вона веде екскурсію – подача матеріалу, лексика, харизматичність, любов до своєї справи. Браво!”
Людмила Марченко – провідний фахівець Дніпровського планетарію, працює в ньому все більше 40 років і вона просто закохана у Космос.
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/273546936_7049480418458016_3990140176069799071_n-1.jpg)
Астрономия – це математика та фізика, а іноді і філософія з елементами естетики. Складні прилади та дослідження. В Людмила Олексіївна – людина, яка розшифровує це для людей, далеких від світу космосу.