Фахівці Данської ради у справах біженців в Україні (DRC) інформують населення про ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни (ІНРМ) у Дніпрі та області

  • Категорія:
  • Новини

Щоб уберегти себе та близьких постає необхідність опановувати правила безпечної поведінки. Саме тому фахівці DRC з інформування населення про ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни (ІНРМ) проводять заняття для дітей, підлітків, та дорослих.

Заняття проводяться у вигляді, дискусії, супроводжуються активностями з використанням відео матеріалів для дорослих та ігор для дітей. Тривалість сесій від 40 хвилин для дітей та до години-півтори для дорослих. Важливо, що на цих сесіях використовуються матеріали, які не є травматичними, щоб учасники сесії мали можливість ділитися своїми знаннями з дітьми, близькими, друзями.

Наприкінці липня, фахівці DRC почали проводити такі сесії офлайн в Дніпрі та Дніпропетровській області для мешканців колективних центрів, транзитних модульних містечок, волонтерських центрів, шелтерів, які надають прихисток переселенцям та тим людям, які постраждали внаслідок бойових дій.

У Дніпрі це Волонтерський центр «Куст», у Кам’янському – транзитне модульне містечко, де сьогодні мешкають більш ніж 200 переселенців, шелтер організації «Карітас», «Шелтер на Байкальскій», шелтер асоціації «ХИД», волонтерський гуманітарний хаб «Маленький Маріуполь», колективний центр «Лиманська громада», ГО “Платформа соціального проектування” та багато інших.

Частина внутрішньопереміщених осіб (ВПО), планують повертатися до дому – і ця інформація допоможе їм уберегти себе від небезпеки мін та нерозірваних боєприпасів, які на жаль, ще довгий час можуть залишитися після закінчення бойових дій.

Кожного дня фахівці DRC інформують населення про ризики від мін та ВЗВ, зберігаючи людям життя й запобігаючи травмування та поранення, підвищують обізнаність щодо впливу небезпек. Формування знань та навичок безпечної поведінки окремої людини сприяє підвищенню спроможності громад у цілому.
Сесії проводяться завдяки фінансовій підтримці Європейського Союзу.

Слідкуйте за подіями в наших групах