Філатов: «Дніпро готовий до опалювального сезону, та чим пізніше він почнеться, то більше заощадять люди і місто»

  • Категорія:
  • Новини

Під час підготовки до цьогорічного опалювального сезону основним пріоритетом залишалася модернізація устаткування котелень. Капремонти, автоматизація і нові насоси суттєво економитимуть енергоресурси, а ще — мінімізують ризики аварій.

Так в одній з міських котелень, яка забезпечує теплом близько 150 об’єктів, для управління котлами встановили автоматичну систему та нові рециркуляційні насоси. Тут замінили обладнання ще 80-х років, яке не передбачало фактично жодної енергоощадності. Також один котел капітально відремонтували. 

«Усі зміни — заради економії. Котельні готові подати тепло, готові забезпечити населення теплом. Зрозуміло, що ситуація складна. Усі ми це чудово розуміємо. Та котельні по дільниці і всьому місту заповнені і готові до розпалу котлів», — сказав начальник теплової дільниці Анатолій.

Загалом цьогоріч місто комплексно оновило 36 котлів і встановило пів сотні енергоощадних насосів. Також замінили десятки кілометрів мереж і теплової ізоляції.

«Місто готове до опалювального сезону. Ми провели дуже потужну реконструкцію. І далі інспектуватиму і їздитиму — по кожному мікрорайону і котельні. Ми сподіваємося, що температурний режим, погода, дозволять стартувати опалювальному сезону на початку листопада. Тому що це дуже великі гроші — для бюджету громади і кожної родини», — сказав міський голова Дніпра Борис Філатов. Він також закликав мешканців не лише запастися теплими речами і ковдрами (як це радять столичні чиновники), а й стежити, щоб після старту подання тепла вікна і двері в під’їздах були зачинені. Це дозволить суттєво заощаджувати теплову енергію.

Слідкуйте за подіями в наших групах