Філатов: «Дніпро системно готується до нового опалювального сезону. Місто модернізує обладнання та ставить у котельнях додаткові генератори»

  • Категорія:
  • Новини

Дніпро готується до наступного опалювального сезону — системно і заздалегідь. Місто продовжує оновлювати теплове господарство та враховує досвід блекаутів, які з минулої осені через обстріли рф змушена була переживати вся країна. Робота йде комплексно — аби Дніпро міг протистояти всім підступам ворога та увійшов у сезон подачі тепла ще сильнішим, ніж торік, наголосив мер Борис Філатов. 

«Дніпро дуже активно та заздалегідь — системно готується до нового опалювального сезону. Ми врахували наш досвід з блекаутом. Зараз ми плануємо капітальний ремонт або реконструкцію 30 котлів по всьому місту. Також усі котельні будуть додатково обладнані 250 генераторами. Водночас ми приділяємо окрему увагу насосам. З ними під час блекаутів були проблеми. Тож зараз будемо встановлювати 60 насосів», — сказав Філатов.

Чималий комплекс робіт нині триває на одній з котелень лівого берега. Звідти взимку тепло йде до 130 будинків, а також лікарні, низки шкіл і дитсадків. 

Зараз майстри вже розпочали капітальний ремонт одного з тутешніх котлів. «Триває його демонтаж — з подальшою повною заміною. Більше ніж 26 років він експлуатувався. Гідравлічні випробування котел не пройшов, тож був занесений у план капітального ремонту», — пояснив начальник теплової дільниці Анатолій. Завдяки такій реконструкції котельня уникне понаднормового споживання газу, а отже — заощадить кошти містян. 

Як і інші котельні Дніпра, цю забезпечили генератором. Для цього зробили бетонні майданчики та прокладають необхідні комунікації.  

Крім цього, комунальники замінюють трубопроводи опалення — аби знизити ймовірність аварій взимку і уникнути тепловтрат. Йдеться про близько 55 км мереж. Де потрібно відновлюють і теплоізоляцію. Також по місту працюють бригади аварійної служби — зокрема по ремонту центрального опалення в будинках. 

«Уже практично завершуємо цей ремонт. Труби якісні, хороші. Усе підключили. Думаю, цьогоріч скарг у людей не буде», — каже бригадир аварійної служби Іван, який з командою працює в одному з будинків по просп. Петра Калнишевського.

За метеріалами «Дніпро TV»

Слідкуйте за подіями в наших групах