У Дніпрі та області ситуація спокійна та контрольована. Ворог кордонів регіону не перетинав. Дніпро нині залишається чи не найбезпечнішим містом країни. Про це на брифінгу 7 березня наголосив мер Борис Філатов. За його словами, нині ключовим питанням залишається евакуація із залізничного вокзалу. У Дніпрі вдалося налагодити вдалу логістику цього процесу. «Ті безлад і штовханина, що були нещодавно, їх вже немає. Вчора виїхало близько 14,5 тис. людей. Я ще раз наголошую на дотриманні правил. У нас працюють пункти обігріву, дитячі кімнати, де є психологи та харчування», — сказав Філатов. Так сьогодні заплановано п’ять потягів – два на Львів, а також Чоп, Трускавець та до Польщі (місто Хелм). Протягом дня їх кількість може збільшитись — залежно від кількості людей. Евакуаційні потяги вирушають лише з першої платформи вокзалу. Вихід до них через західний вхід на платформу (біля магазину АТБ). Водночас, за спостереженнями Філатова, виїзди автомобільними шляхами у західних напрямках відбуваються так званими хвилями. Зокрема, шлях на Кропивницький фактично вільний. Водночас, коментуючи роботу критичної інфраструктури Дніпра, мер наголосив, що лікарні працюють у штатному режимі та забезпечені всім необхідним. Жодних вихідних ані сьогодні, ані завтра у медзакладів немає. Муніципальний транспорт курсує за скорегованим під комендантську годину графіком. Початок роботи не раніше 07:00. Закінчення – не пізніше 18:00. Інтервал руху — 20-30 хвилин. Метрополітен працює за звичайним графіком. У житлово-комунальному господарстві ситуація теж нормальна. Точкові аварії відбуваються суто з технічних причин. Їх швидко усувають. Також аварійно-диспетчерський пункт КП «Теплоенерго» працює стабільно. Афіша Дніпра

Філатов: «На вокзалі налагоджено логістику, а лікарні, транспорт і ЖКГ працюють стабільно»

  • Категорія:
  • Новини

У Дніпрі та області ситуація спокійна та контрольована. Ворог кордонів регіону не перетинав. Дніпро нині залишається чи не найбезпечнішим містом країни. Про це на брифінгу 7 березня наголосив мер Борис Філатов. 

За його словами, нині ключовим питанням залишається евакуація із залізничного вокзалу. У Дніпрі вдалося налагодити вдалу логістику цього процесу. «Ті безлад і штовханина, що були нещодавно, їх вже немає. Вчора виїхало близько 14,5 тис. людей. Я ще раз наголошую на дотриманні правил. У нас працюють пункти обігріву, дитячі кімнати, де є психологи та харчування», — сказав Філатов. Так сьогодні заплановано п’ять потягів – два на Львів, а також Чоп, Трускавець та до Польщі (місто Хелм).  Протягом дня їх кількість може збільшитись — залежно від кількості людей. Евакуаційні потяги вирушають лише з першої платформи вокзалу. Вихід до них через західний вхід на платформу (біля магазину АТБ).

Водночас, за спостереженнями Філатова, виїзди автомобільними шляхами у західних напрямках відбуваються так званими хвилями. Зокрема, шлях на Кропивницький фактично вільний. 

Водночас, коментуючи роботу критичної інфраструктури Дніпра, мер наголосив, що лікарні працюють у штатному режимі та забезпечені всім необхідним. Жодних вихідних ані сьогодні, ані завтра у медзакладів немає. 

Муніципальний транспорт курсує за скорегованим під комендантську годину графіком. Початок роботи не раніше 07:00. Закінчення – не пізніше 18:00. Інтервал руху — 20-30 хвилин.

Метрополітен працює за звичайним графіком. 

У житлово-комунальному господарстві ситуація теж нормальна. Точкові аварії відбуваються суто з технічних причин. Їх швидко усувають. Також аварійно-диспетчерський пункт КП «Теплоенерго» працює стабільно.

Слідкуйте за подіями в наших групах