Філатов офіційно відмовився від премій та зарплат на користь ЗСУ та звернувся до Кабміну, депутатів в керівників держкорпорацій

  • Категорія:
  • Новини

Мер Дніпра, Борис Філатов, повідомив, що він відмовляється від отримання премій та надбавок, які були нараховані йому після 24 лютого 2022 року. Зазначені кошти були повернуті в бюджет територіальної громади. Крім цього, він також вирішив передавати свою заробітну платню на придбання необхідного обладнання для бойових бригад, за винятком тієї частини, яка виплачується донці загиблої під час стрілянини на Південмаші, Вірі Лебединець.

«Ця офіційна заява також є зверненням до Кабінету Міністрів, депутатів ВР та керівників держкорпорацій, надто — топменеджменту «Укрзалізниці», «Нафтогазу» і решти. Пропоную долучитися до ініціативи, скерувавши безпосередньо власні заробітки на потреби війська. Також я звертаюся і до керівників держвідомств та особливо – правоохоронних органів, що мають багатомільярдні бюджети, але скеровують їх на залякування бізнесу та місцевого самоврядування. Ви ж знаєте, що ці ресурси також можна частково використовувати і задля підвищення обороноздатності країни», — наголосив Філатов.

Одночасно, мер Дніпра закликав уряд і парламентарів створити зрозумілий та збалансований механізм, який не перешкоджатиме містам використовувати більшість отриманих коштів з ПДФО на допомогу Збройним Силам України та зміцнення енергоощадності.

«Напередодні ще одного складного опалювального сезону це так само є реалізацією військових цілей», — підсумував Борис Філатов.

Слідкуйте за подіями в наших групах