Філатов: «Рятувальна операція на місці зруйнованої росіянами багатоповерхівки у Дніпрі триватиме щонайменше до третьої ночі. У міста вистачає людей та техніки»

  • Категорія:
  • Новини

У Дніпрі продовжують розбирати завали на місці влучання російської ракети в багатоповерхівку на житломасиві Перемога. Як відомо, напередодні вдень російські терористи поцілили своєю ракетою просто в житловий будинок, де мешкали більше 1,1 тис. людей. Ударом зруйнувало два з вісімнадцяти під’їздів. Нині на місці залишаються працювати рятувальники, медики та міські служби. З-під завалів продовжують діставати людей. Про це 15 січня в ефірі телемарафону «Єдині новини» повідомив мер Дніпра Борис Філатов, який щойно повернувся з місця подій. 

«Сподіваємося, що знайдемо когось ще. Наші прогнози, що закінчимо десь о 3-й ночі. Потреб немає ні в техніці, ні в людях. Працюють десятки одиниць комунальної техніки. Дуже велику допомогу надали наші рятувальники. Приїхала техніка, що працювала в Бородянці та у Миколаєві на розборах завалів. Я бачив, як дніпряни власноруч розбирали завали та відтягали автомобілі», — сказав Філатов. 

Так, наразі відомо про 23 загиблих. Ще 43 людей вважаються зниклими безвісти. 

Кількість постраждалих сягнула вже 72 особи. Також для всіх, чиє житло пошкоджено, місто запропонувало тимчасовий прихисток у підготовлених місцях у школах і дитячому клубі. Утім, люди обрали роз‘їхатися по рідних і знайомих. 

Разом з цим, волонтери та прості люди принесли до створених пунктів підтримки дуже багато речей та їжі. Всього більш ніж достатньо. Тож наразі, всім, хто хоче допомогти, радять робити це адресно — якщо є контакт із кимось з постраждалих.

Слідкуйте за подіями в наших групах