Фізична активність на свіжому повітрі знижує ризик багатьох захворювань серця, - кардіолог. Афиша Днепра

Фізична активність на свіжому повітрі знижує ризик багатьох захворювань серця, – кардіолог

  • Категорія:
  • Новини

У Дніпрі кожен третій дорослий має те чи інше серцево-судинне захворювання: ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба, аритмія. Це близько 300 тисяч мешканців міста. З них близько 3 тис. людей хворіють на гострий інфаркт міокарду –найтяжче захворювання. Про це розповіла кардіолог Людмила Васильєва.

Лікарка наголошує, що існує профілактика цих хвороб: потрібно вести здоровий спосіб життя, слідкувати за своїм здоров’ям та багато рухатися, особливо на свіжому повітрі.

«Профілактика цих захворювань – це здоровий спосіб життя. З одного боку, найпростіше, але водночас і найскладніше. Потрібно змінювати погані звички на корисні, боротися з гіподинамією, із зайвою вагою, контролювати артеріальний тиск, рівень холестерину та глюкози у крові. Фізичні навантаження мають бути індивідуальними. Є ті, які дозволені усім пацієнтам, незалежно від діагнозу та віку, а є спеціальні тренування. Не має протипоказань ходьба та прогулянки на свіжому повітрі. Бажано, аби прогулянки тривали щонайменше 60 хвилин, проте лікарі схвалюють й 10-20 хвилинні прогулянки. Виходити на прогулянку можна у будь-яку погоду, але потрібно відповідно вдягатися. У холодну пору року це ще й додатково загартовує організм», – розповідає Людмила Васильєва.

Фізична активність на свіжому повітрі знижує ризик багатьох захворювань серця, - кардіолог. Афиша Днепра

Слідкуйте за подіями в наших групах