Геннадій Корбан: «Ми не підпускаємо російські війська до кордонів Дніпропетровської області» (відео) Новини. Афіша Дніпра

Геннадій Корбан: «Ми не підпускаємо російські війська до кордонів Дніпропетровської області» (відео)

  • Категорія:
  • Новини

У Дніпрі та області ситуація стабільна. Дніпропетровщина мала час, аби підготуватися до спротиву окупаційним військам рф. Тож область надійно захищена по всьому периметру та тримає три фронти – південний, зона ООС і північний напрямок. 

«Ми достатньо твердо стоїмо на ногах. У нас накопичено достатній контингент військ. Ви бачите, що працює також ППО, яка збиває ворожі ракети. Тож можу висловити з цього приводу певний оптимізм. Ми робимо все, аби надійно захистити область і фронти — щоб ворог не зміг перерізати комунікації між нашими військами, а ми могли забезпечувати людей продуктами і медикаментами», – сказав керівник Центру тероборони Дніпра Геннадій Корбан у своєму відеокоментарі 15 березня. Він також зауважив, що Дніпро нині приймає велику кількість переселенців, більшість з яких вирушає далі, – до західних областей. На всіх вокзалах області є евакуаційні потяги та налагоджено необхідну логістику. 

Геннадій Корбан додав, що влада області та міст регіону працюють у координації та цілодобово стежать за безпековою ситуацією. Також за інформацією керівника Центру тероборони Дніпра, те, що ворожі війська переходять в оборону на низці рубежів, свідчить про нестачу в них сил для продовження наступу.

Слідкуйте за подіями в наших групах