Геннадій Корбан: «Війська рф не мають силу». Афиша Дніпра.

Геннадій Корбан: «Війська рф не мають сил, аби зайти на Дніпропетровщину та прорвати збудовану тут оборону» (відео)

  • Категорія:
  • Новини

Дніпропетровщина має потужну оборону, яку ворогу не вдасться прорвати. Крім того, залишається чимало охочих записатися до лав тероборони. Загалом область мобілізувала понад 50 тис. людей. Про це керівник Центру тероборони Дніпра Геннадій Корбан заявив 8 квітня під час телемарафону в ефірі телеканалу «ДніпроTV».

Коментуючи ворожі ракетні удари по області, він зазначив, що здебільшого нині вони потрапляють по військовій інфраструктурі та тій, що пов’язана з енергозабезпеченням і логістикою. Утім, війська рф не мають сил, аби зайти на Дніпропетровщину та прорвати збудовану тут оборону: «Я навіть не казатиму про кількість втрат, які понесуть окупаційні війська. Вони будуть колосальними – не піде навіть у порівняння з тим, що було в них під Києвом чи Харковом. І зараз ми всі працюємо над тим, аби забезпечити військових — їхню боєздатність та мобільність на Донбасі».

Водночас керівник Центру тероборони Дніпра наголосив, що людям треба чітко розрізняти рекомендації виїхати до західних областей з оголошенням евакуації: «Не треба плутати ці поняття. Евакуацію може оголошувати або військова адміністрація, або Генеральний штаб ЗСУ — як це нині відбувається з деякими містами Донецької та Луганської областей. У Дніпрі не йдеться про евакуацію — лише про рекомендації. Це поради, які даю я, які давав вчора Філатов (мер Дніпра, — ред.). Люди можуть дослухатися або не дослухатися до таких порад».

Слідкуйте за подіями в наших групах