Горбунов виправдався за серіал за 33 мільйони і розкрив суть “сатиричного” сюжету про Поворознюка

  • Категорія:
  • Новини

Відомий український ведучий та продюсер Юрій Горбунов, який опинився в епіцентрі скандалу через зйомки серіалу за 33 мільйони гривень із держбюджету, зізнався, що сюжет стрічки висміював би “місцевих царьків”, а не робив з них героїв. Зірка пояснив, що прототипом дійсно мав стати скандальний підприємець Олександр Поворознюк.

Сюжет 24-серійної комедії “СМТ Інгулець” має на меті розповісти про героїв серед звичайних українців, які зіткнулися з “такими як Поворознюк”. Це він заявив у інтервʼю Аліні Доротюк на YouTube (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

“Люди, які розігнали, що це буде серіал про Поворознюка, якихось втікачів-айтішників. Жоден з цих людей не читав сценарій. А сценарій дуже простий: починається війна, два айтішника в Харкові йдуть в військкомат, їм відмовляють… Вони вирішують продовжувати робити свій стартап, переїхати на захід України, щоб завершити його і донатити на ЗСУ”, – почав Горбунов.

Продюсер продожив, що основна дія серіалу відбудеться в неіснуючому місті Інгулець, де є “місцевий царьок, яких дуже багато в будь-якому районному центрі”.

“Аля Поворознюк. Не він, а такі, як він. Наша головна ціль – висміяти таких царьків, які почуваються королями. Щоб було зрозуміліше, як він виглядає, ми вигадали, що це буде хтось такий, як Поворознюк. Щоб показати всю його надмінність, всю його нікчемність”, – виправдався артист.

Він заперечив, що сюжет був “злизаний” з російського серіалу “Жуки”, де два IT-спеціаліста, тікаючи від армії, опиняються в вигаданому місці.

“Я не дивився серіал “Жуки”, але не впевнений, що там є донати на ЗСУ, блокпости, чергування на блокпостах, полювання на ДРГ-шників та в кінці наші герої стають реальними героями, бо вони ловлять ФСБ-шників”, – пояснив Горбунов.

Він впевнений, що зйомки в кіно в воєнний час потрібні, адже українці продовжують ходити в кінотеатри та потребують розваг, щоб відволіктися від трагедій.

Нагадаємо, компанія Горбунова “Прототип Продакшен” виграла тендер на зйомку 24-серійного комедійного серіалу за 33 млн грн. На прикладі Охлобистіна ведучий пояснив, навіщо знімає серіал за державні гроші. Артист наголосив, що військовим зараз потрібен гумор.

Українці ж дорікнули зірці, що захисникам України на передовій потрібна зброя, авто та дрони, а не жарти. Під тиском продюсер відмовився від тендеру. Після цього Горбунов повідомив про наміри передати державний орден військовим. Однак у мережі цей жест зустріли критикою.

За матеріалами OBOZREVATEL.

Слідкуйте за подіями в наших групах