Інвентар, посипка, техніка, персонал: як у Дніпрі підготувалися до прибирання дворових територій

  • Категорія:
  • Новини

У Дніпрі у прибиранні території житлових кварталів задіяно близько тисячі осіб персоналу як двірників, так і водіїв спецтехніки. 

За словами представника департаменту житлового господарства міської ради Єгора Худякова, вони забезпечені усім необхідним для роботи взимку: «У наявності інвентар, зокрема й лопати, посипальна суміш, яку заготовлено 2 400 тонн для посипання доріжок, тротуарів у житлових кварталах. Загалом цілком укомплектовані усім необхідним».

Старша менеджерка комунального підприємства «Жилсервіс-14» Ольга Каплій розповідає: «Обслуговуємо житловий фонд Соборного й Індустріального районів міста. Є в заготівлі суміш, маємо техніку (снігоприбиральні машини, трактор), яку задіюємо на тротуарах, червоних лініях. Головне — це персонал (двірники, технічні працівники), які докладають усіх зусиль для розчистки та посипання доріжок, щоб містяни при погіршенні погоди змогли безпечно пересуватися, дійти до зупинок громадського транспорту тощо». 

Галина Рахманова працює двірником і додає, що до роботи взимку готові: 

«Закінчили прибирати листя. Як тільки випаде сніг, будемо й його прибирати. Усе необхідне є в наявності: лопати, посипка, аби люди безпечно пересувалися пішохідними доріжками».

Слідкуйте за подіями в наших групах