Артистка захворіла.
Зірка “Кварталу 95”, українська акторка Ірина Сопонару поскаржилася на проблеми зі здоров’ям та погане самопочуття.
В Instagram-stories знаменитість поділилася, що захворіла. За словами Ірини, нині вона лікується. Щоправда, знаменитість вирішила поліпшувати самопочуття не лише ліками, а й спортивними тренуваннями.
“Я захворіла. Дуже кепсько. Погано почуваюся, п’ю ліки. Сьогодні трішки краще, аніж вчора. Як справжня мудра жінка, я вирішила піти до спортзалу. Подумала, що випотію з себе всю болячку”, – поділилася акторка.
![Ірина Сопонару / © instagram.com/irinasoponaru](https://img.tsn.ua/cached/487/tsn-671b840e81dae5015bc4c6345e63d1d0/thumbs/608xX/5e/be/87d93adccc4807180ccf5025941bbe5e.jpeg)
Ірина Сопонару порадила прихильникам не робити так, як вона. Після тренування стан артистки лише погіршився.
“Не робіть так…Стало насправді гірше після тренування. Вчіться на моїх помилках, свої не робіть”, – порадила прихильникам акторка.