Известный украинский боксер идет в политику: подробности. Афиша Днепра

Известный украинский боксер идет в политику: подробности

  • Категорія:
  • Новини

41-летний украинский экс-боксер Вячеслав Узелков баллотируется на должность мэра Винницы от “Оппозиционной платформы – За жизнь”.

Об этом спортсмен заявил в Instagram.

“Мне очень приятно быть в составе такой сильной команды, которая сделает наш город лучшим. Меня больше беспокоят социально незащищенные жители города и благоустройство Винницы”, – написал Узелков.

По словам бывшего боксера, став мэром города, он наведет порядок “в каждом кабинете мэрии”.

“Я честный, всегда держу слово и хочу, чтобы весь город стал таким”, – резюмировал кандидат в мэры Винницы.

View this post on Instagram

Я іду в мери від Опозиційної платформи – за життя! Мені дуже приємно бути в складі такої сильної команди, яка зробить наше місто найкращим. Мене найбільше турбують соціально незахищені мешканці міста та благоустрій Вінниці. Мені прикро, що лише центральні вулиці виглядають показово пристойно, а у віддалених районах – безліч проблем. Впевнений, що разом з усіма тут присутніми ми наведемо порядок. Повірте, я зайду в кожен кабінет у міськраді і наведу там порядок. Зроблю усе, щоб Вінниця була прикладом для всієї України. Я чесний, завжди тримаю слово, і хочу, щоб все місто стало таким. Ми маємо невичерпний потенціал, прекрасних людей, і ми стовідсотково зможемо покласти кожен камінчик в місті на своє місце.

A post shared by Вячеслав Узелков (@uzelkoff_official) on

Источник: Главком

Слідкуйте за подіями в наших групах