“Я жива”: MamaRika розказала про свій стан після того, як її просто з концерту забрала швидка

  • Категорія:
  • Новини

Популярна українська співачка Анастасія Кочетова, більш відома під псевдонімом MamaRika, днями налякала фанів звісткою, що її забрала швидка буквально перед виходом на сцену фестивалю “Чорноморські ігри”. Артистці різко стало зле: вона не могла стояти на ногах, відчувала тремор і сильне запаморочення.

На щастя, на майданчику фестивалю чергували медики. Вони надали знаменитості всю необхідну допомогу і, як розповіла MamaRikа, “напічкали її уколами”, аби виконавиця все ж таки змогла вийти до шанувальників на сцену. Про своє самопочуття вона розповіла в InstaStories.

Після виступу на артистку чекала госпіталізація. Вона провела день у лікарні у лежачому стані, де медики допомогли їй відновитись. MamaRikа повідомила, що через поганий сон, постійні стреси і щільний робочий графік вона сильно перевтомилася, що позначилося на її здоров’ї.

“Вчора був дуже важкий день. Вже у вертикалі, а вчора була в горизонталі. Я відчувала, що останні місяці дуже складні, багато роботи та стресів. Ця втома постійно накопичувалася. У мене було передчуття, що колись настане той день, коли я просто “зламаюся”. Тож вчора перед виходом на сцену я відчула, що не можу встати зі стільця, у мене трусяться руки, паморочиться в голові, мене сушить. Добре, що на майданчику фестивалю “Чорноморські ігри” були медики. Мене забрали і почали відкачувати”, – повідомила співачка.

"Я жива": MamaRika розказала про свій стан після того, як її просто з концерту забрала швидка

MamaRikа розповіла, що мала тиск 90 на 60, загальне виснаження організму і сильну перевтому.

“Я погано сплю. Є сім’я. Усе разом важко поєднувати. Найголовніше, що мене напічкали всякими уколами, і я таки вийшла на сцену. Я взагалі не пам’ятаю, щоб у мене таке було в житті”, – додала зірка.

Вона зазначила, що зараз уже перебуває вдома із сім’єю і почувається набагато краще, пообіцявши більше не доводити себе до такого стану.

"Я жива": MamaRika розказала про свій стан після того, як її просто з концерту забрала швидка

За матеріалами OBOZREVATEL.

Слідкуйте за подіями в наших групах