Як ушлаштовані укриття в садочах Дніпра – перевірка чергової по місту

  • Категорія:
  • Новини

Для забезпечення безпеки та оснащення вихователів навичками домедичної допомоги у місті Дніпро в 82 дошкільних закладах впроваджено укриття та надано необхідні знання. Це зроблено з метою організації ефективного навчального процесу для малят.Планується, що до кінця жовтня будуть сформовані групи короткотривалого дня у 20 дошкільних установах. Поступово цей процес буде розширюватися, щотижня впроваджуючи його в ще 5 закладах. До листопада цього року вже 47 дитячих садочків будуть забезпечені відповідними укриттями.

На минулих вихідних днів заступниця начальника управління освіти Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради, Олена Яковенко, особисто перевірила готовність цих укриттів у дитячих садках. Вона відвідала Дитячий садок № 92 Дніпровської міської ради, де укриття для вихователів та дітей вже було облаштоване. Там передбачені місця для сидіння, вбиральня та навіть душова кабіна. Також забезпечено достатній запас технічної та питної води.

«Ми намагаємось створити безпечні умови для наших вихованців, для того, щоб навчальний процес й розважальний для дошкільнят був безпечним. Групи підготовлені, укриття улаштоване», – показала директорка КЗДО № 92 ДМР Тетяна Макеєва. «Побаченим задоволена, чекаємо на відповідні акти від ДСНС. Зазначу – розуміючи безпекову ситуацію – це будуть групи короткотривалого перебування до 4х годин. Одна група – до 15 дітей. У цьому садку готово 6 груп, тобто сюди до 90 дітей зможуть війти», – уточнила чергова по місту Олена Яковенко.
До того ж перевірили садочок на базі закладу загальної та середньої освіти – КЗО «НВК № 103» ДМР. «В укритті є вода технічна, питна. Є місця для сидіння, іграшки тощо. Тут проводяться ігри, навчальний процес, щоб не припиняти розвивати наших дошкільнят», – сказав директор КЗО «НВК № 103» ДМР Анатолій Чорний.
«Подивилася, як налаштований процес. Задоволена тим, що побачила, адже тут вже навчається малеча. Зазначу, на даний час такі групи працюють у 8 гімназіях з дошкільними підрозділами», – уточнила заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики ДМР Олена Яковенко.

У додаток до цього, працівники одного з дитячих садочків у Дніпрі успішно завершили спеціальні курси з надання домедичної допомоги. Особливо варто відзначити Тетяну Семошкіну, яка працює в цьому закладі вже протягом майже десяти років.«Дуже корисні знання, я дізналась що таке критична/ не критична кровотеча, навчилась накладати правильно турнікети. Було цікаво, пояснювали дуже добре. Для мене важливо, що я зможу вже зі знанням підійти до надання домедичної допомоги, якщо буде потрібно», – підсумувала Тетяна Семошкіна.

Слідкуйте за подіями в наших групах