Як знімали «Довбуш» і що залишилося за кадром?

  • Категорія:
  • Новини

У Дніпрі відбувся прем’єрний показ історичного пригодницького фільму «Довбуш». Кіно розповідає про славетного ватажка опришківського руху  Олексу Довбуша. Стрічка – одна з наймасштабніших та найдорожчих в Україні, її почали знімати п’ять років тому.

Про довгоочікувану прем’єру та залаштунки зйомок у програмі «Шах і мат» на телеканалі «Відкритий» розповіли режисер фільму Олесь Санін та актор Лузер Тверскі.

За словами режисера, у фільмі він відобразив особисте бачення легенди про Олексу Довбуша. Кіно створено на основі історичних документів, але не біографічне. Це історія про легендарну особистість та людину, яка хотіла просто жити, але за певних обставин їй довелося взяти до рук зброю.

«В основному знімали в тих місцях, де жив Довбуш і опришки, – в Карпатах. Шукали недоторкані, практично дикі місця, щоб максимально реалістично відтворити ту епоху. Збудували декорації на висоті 1900 метрів, це біля найвищих вершин Карпат. В цих локаціях – енергія фільму», –  розповів  Олесь Санін.

Як знімали «Довбуш» і що залишилося за кадром? - рис. 1

Роль Бешти у фільмі зіграв прямий нащадок єврейського святого та засновника хасидизму – американський актор Лузер Твірскі. «Українські Карпати – просто дивовижні. Але особливо важливим для мене є те, що цими стежками ходив мій прапрадід Бешт. Це дім моїх предків, а значить і мій дім», –  поділився враженнями актор. Більше інформації – у відео.

За матеріалами Відкритий.

Слідкуйте за подіями в наших групах